Вітаємо команду Снятинської ДЮСШ з перемогою!

25 травня у Львові завершився Кубок України U-13 з футзалу серед дітей 2010-2011 років народження.

Участь у змаганнях взяло дванадцять команд з різних куточків України, серед яких і вихованці Снятинської ДЮСШ під керівництвом тренера Тофана Василя.

У ході змагань юні футболісти здобули чотири перемоги і в підсумку стали володарями Кубку України U 13 з футзалу.

Також, за результатами кубку, снятинчани здобули особисті нагороди. Кращим гравцем турніру став Фодчук Дмитро, кращим бомбардиром - Тимчук Максим, кращим гравцем команди - Капанюк Микола, кращим тренером визнано Тофана Василя.

Міський голова Анатолій Шумко, Виконавчий комітет та депутатський корпус міської ради щиро вітають юних спортсменів з перемогою. Дякуємо усім учасникам команди, тренеру Тофану Василю, батькам вихованців Снятинської ДЮСШ, а також усім, хто підтримував та вболівав за наших спортсменів. Успіхів усім вам!