Про моніторинг надзвичайної ситуації, що сталася 30 вересня 2023 року в селі Стримба Надвірнянського району

• Переглядів: 29

Спеціалісти Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби здійснили виїзд у населений пункт Стримба Надвірнянського району для проведення лабораторно-інструментальних досліджень стану атмосферного повітря за наслідками надзвичайної ситуації. Відбір проб атмосферного повітря проведено в трьох точках виміру в даному населеному пункті. Дослідження проводились на наявність вмісту азоту діоксиду, оксиду вуглецю та сажі. Перша точка виміру – с. Стримба вул. Нижня, 112 (500 метрів від місця події): азот діоксид – 0,45 мл/м 3 (норма 0,2 мл/м 3 ), оксид вуглецю – 10,0 мл/м 3 (норма 5 мл/м 3 ), сажа – 1,8 мл/м 3 (норма 0,12 мл/м 3 ). Друга точка виміру – с. Стримба вул. Зелена (1000 метрів від місця події): азот діоксид – 0,32 мл/ м 3 (норма 0,2 мл/ м 3 ), оксид вуглецю – 8,0 мл/ м 3 (норма 5мл/ м 3 ), сажа – 1,7 мл/ м 3 (норма 0,12 мл/м 3 ). Третя точка виміру – с.Стримба перехрестя вулиць Зелена та Лісова (1500 метрів від місця події): азот діоксид – 0,21мл/м 3 (норма 0,2 мл/м 3 ), оксид вуглецю – 6,0 мл/м 3 (норма 5 мл/м 3 ) , сажа – 1,4 мл/м 3 (норма 0,12 мл/м 3 ). За результатами вимірювань радіаційний фон та радіологічі показники в атмосферному повітрі в населеному пункті Стримба Надвірнянського району в межах норми. 02 жовтня 2023 року спеціалісти Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби повторно виїхали в село Стримба Надвірнянського району на місце надзвичайної події, яка сталась там 30 вересня 2023 року, для відбору повторних проб з метою подальшого моніторингу. Про результати досліджень буде проінформовано.

СНЯТИНСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГУ ДПСС В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ: LED-лампи на першому місці

• Переглядів: 25

Під час вибору електричних ламп на першому місці стоїть питання їх енергоефективності. Тому лампи розжарювання вже давно втратили монопольне становище на прилавках магазинів. Спочатку їх тіснили люмінесцентні лампи, потім – світлодіодні аналоги, або як їх називають, – LED-лампи.

Щодо випадку африканської чуми свиней  в Київський області

Щодо випадку африканської чуми свиней в Київський області

• Переглядів: 20

Відповідно до інформації (Про виділення ДНК вірусу африканської чуми свиней) Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області в особистому селянському господарстві Української міської