В Держпродспоживслужбі Прикарпаття провели навчання з офіційними лікарями

В Держпродспоживслужбі Прикарпаття провели навчання з офіційними лікарями

  • Переглядів: 94

31 травня 2024 року спеціалісти управління безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за участю працівників Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби та Івано- Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини провели навчання для офіційних лікарів ветеринарної медицини, з метою підвищення їх знань та забезпечення належного рівня контролю на

Розпочалась  весняна кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Розпочалась весняна кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

  • Переглядів: 94

22-23 травня 2024 року на  території Снятинської  територіальної громади та Заболотівської територіальної громади в 48 населених пунктах  спеціалістами Снятинського відділу Коломийського районного управління та спеціалістами Снятинського відділу Івано-Франківської ОДЛВМ , представниками органів місцевого самоврядування ,національної поліції,представниками Українського товариства  мисливців та рибалок ,розпочалась  весняна кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу шляхом наземного розподілу принад ,які містять високо імунну безпечну вакцину.

ПРО ШКІДЛИВІСТЬ СЛИМАКІВ І МЕТОДИ БОРОТЬБИ

ПРО ШКІДЛИВІСТЬ СЛИМАКІВ І МЕТОДИ БОРОТЬБИ

  • Переглядів: 142

  На територіях сільськогосподарських  угідь Снятинської та Заболотівської ТГ і   надалі відзначається шкодочинність слимаків, зокрема на площах овочевих культур, картоплі, насадженнях полуниці. Позитивний вплив на це мали ще й теплі зими,через які яйця цих шкідників успішно перезимували. Наприкінці травня-на початку червня з яєць, що перезимували в ґрунті, народжуються молоді слимаки, які розвиваються два місяці, досягають за цей час зрілого віку і починають розмножуватися. Слимаки – гермафродити, кожна особина може відкласти за сезон майже 400 яєць.        Вони ведуть  нічний спосіб життя ,вдень  ховаються під рослинами, у верхньому шарі грунту, де під’їдають коріння рослин. Вночі вони вибираються зі своїх сховищ і пошкоджують рослини, грубо виїдаючи дірки у листі, плодах та ягодах часто знищуючи всю рослину. Присутність цього шкідника показує блискуча  слизова доріжка, яку залишає слимак переміщуючись.

Порадник

Гід державних послуг. Банер