Снятинське управління ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує: ХВОРОБА НЬЮКАСЛА

• Переглядів: 673

Це найбільш поширена хвороба курей, особливо тих, що живуть у приватних господарствах. Збудником є вірус, який переноситься перелітними птахами і розповсюджується через повітря з подвір’я на подвір’я.

Снятинське управління ГУ ДПСС в Івано-Франківській області інформує : Сказ - це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба

• Переглядів: 857

Сказ - це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю .

ВИМОГИ   ЩОДО    РОЗМІЩЕННЯ  ЗОВНІШНЬОЇ  РЕКЛАМИ

ВИМОГИ ЩОДО РОЗМІЩЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ

• Переглядів: 205

Снятинське  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що не вся  реклама допустима  з  точки  зору  законодавства, (ст..16  Закону України  «Про рекламу» )